Tutku ile kodlanan 100% yerli yazılım


CT MEDYA olarak önceliklerimiz arasında sizlere tamamıyla hızlı ve esnek hizmet sağlayabilmek adına enternasyonel standardizasyonlarda başarılı ve yerli yazılımlar geliştirmek yer almaktadır. Hem size hem de şirketinize bunlarla beraberinde kalite ve güven çerçevesi içerisinde stok takibi, planlama raporlar, güvenlik vb. veri tabanı alanlarında sizlere daha ulaşılabilir çözümler üretmeye çalışıyoruz. Yapılan işlerde teknolojide yazılımdaki son trendleri takibe alarak onları yerli yazılım sistemine göre harmanlıyoruz.Buradaki maksadımız yerli geliştirilmiş yazılım tabanı adı altında daha tanınır daha kolay bir sistem geliştirerek zorluk çekmemenizdir. Bu geliştirilen sistem sayesinde ise kimse şirketi veya kendisi için bu geliştirilen sistemden yararlanırken hiç bir güçlük çekmeyecektir.

Günden güne gelişmekte olan yerli yazılım entegrasyonunda son 4 yılda özellikle uluslararası firmalarla iş yapan şirketlerin bu sistemi tercih etmesi daha bir rehabet görmeye başladı .Bunun en büyük nedenlerinden birisi de kurulan yazılım sisteminin oluşabilecek her türlü siber saldırılara ve özellikle tamamıyla güvenliğe dayalı yapılmış olmasına özen gösterilmiş olmasıdır.

Özetle yapılması istenilen sektördeki tecrübemizden faydalanarak tamamıyla kendi ürettiğimiz yüzde yüz yerli yazılımlarla sizlere daha iyi standartlarda hizmet sunarak en ön sıralarda başarıyla ilerlemeye devam etmektir. Ve umuyoruz ki bizler özen ve azim çerçevesinde çalışmaya devam ettikçe bu şekilde de ilerleyecektir.